Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Kasjer sprzedawca
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Numer: StPr/24/0831
OBOWIĄZKI:
OBSŁUGA URZĄDZEŃ: KASA FISKALNA, PROGRAM SPRZEDAŻY PC-MARKET, OBSŁUGA KSERO, LAMINARKI, OKŁADKOWNICY COLIBRI, OBSŁUGA KLIENTA, PRZYJĘCIE TOWARÓW, SPRAWDZANIE ZGODNOŚCI Z DOKUMENTAMI WZ. UKŁADANIE TOWARÓW, EKSPOZYCJA TOWARÓW, PRZYGOTOWANIA WYSTAW SKLEPOWYCH
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, OGÓLNE, MIŁA APARYCJA, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE

Miejsce pracy:

Kędzierzyn-Koźle

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Powiązane tagi:

2024-09-06

Pracownik Sprzedaży

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

opolskie/ Opole, ul. Partyzancka

Do Twoich głównych zadań będzie należało: Profesjonalne doradztwo i...

2024-09-06

Staż - sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

opolskie/ Opole

pon- pt 9-17 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące...