Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie
Kadrowa
Miejsce pracy: Olesno
Numer: StPr/24/0319
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie dokumentacji formalnej pracowników, organizowanie okresowych i wstępnych szkoleń z zakresu BHP, organizowanie badań lekarskich dla pracowników, sporządzanie dokumentacji dla działu finansowo-księgowego, prowadzenie spraw socjalnych, opisuwanie zakupów pod względem merytorycznym, dokonywanie zakupów na potrzeby zespołu, sporządzanie różnych sprawozdań.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Olesno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

Powiązane tagi:

2024-08-04

Specjalista ds. kadr - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach

opolskie/ Krapkowice

Staż w Krapkowicach. Obsługa programu kadrowo - płacowego,kontrolowanie...

2024-06-07

Starszy inspektor

Komenda Wojewódzka Policji w Opolu

opolskie/ Opole

Warunki pracy - Budynek nieprzystosowany do osób z niepełnosprawnością...