Ogłoszenie numer: 9112816, z dnia 2024-07-19

Instalator torów do kręgielni

Miejsce pracy: opolskie

Opis stanowiska

  • Zatrudniamy stolarzy lub monterów do montażu torów i urządzeń kręgielni - odpowiednie szkolenie zapewnione.

Wymagania

  • Motywacja do pracy
  • Średnie wykształcenie techniczne i umiejętność czytania instrukcji w języku angielskim
  • Techniczne zdolności i biegłość w obsłudze narzędzi montażowych
  • Praca zespołowa
  • Prawo jazdy kat. B (preferowane)
  • Dyspozycyjność do częstych wyjazdów

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie plus diety zagraniczne
  • Szkolenia krajowe i międzynarodowe
  • Zakwaterowanie i transport podczas delegacji zapewnione przez pracodawcę

Powiązane tagi:

2024-10-24

Monter

QUBICAAMF POLAND sp. z o o.

opolskie/

Poszukujemy stolarzy - monterów torów i urządzeń kręgielni po...

2024-10-18

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku

opolskie/ Twardawa

Prace przy suchej zabudowie wnętrz Wymagania konieczne: Wykształcenie:...