Komenda Wojewódzka Policji w Opolu
Komendant Wojewódzki Policji w Opolu poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Opole
Ogłoszenie o naborze Nr 140451

Warunki pracy

- budynek nieprzystosowany do osób z niepełnosprawnością fizyczną (brak wind
i podjazdów);

Zakres zadań

  • Obsługuje sekretariat oraz prowadzi elektroniczny terminarz Zastępców Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu.
  • Na bieżąco obsługuje skrzynki funkcyjne Kierownictwa Komendy w systemie poczty elektronicznej wdrożonej centralnie na poziomie Komendy Głównej Policji.
  • Przyjmuje, rozdziela korespondencję Zastępców Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu.
  • Rejestruje oraz dystrybuuje korespondencję Kierownictwa Komendy w Elektronicznym Dzienniku korespondencji oraz przechowuje korespondencję jawną Zastępców Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu.
  • Pośredniczy w kontaktach pomiędzy Zastępcami Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu, a poszczególnymi komórkami organizacyjnymi jednostki oraz podmiotami zewnętrznymi.
  • Organizuje wizyty, spotkania, podróże służbowe przełożonych poprzez potwierdzenie udziału, organizowanie środka transportu, przygotowanie delegacji służbowej.
  • Przygotowuje i obsługuje spotkania służbowe przełożonych, dba o właściwy poziom obsługi interesantów przyjmowanych przez Zastępców Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu.
  • Obsługuje korespondencję wpływającą na skrzynki podawcze elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej "e-PUAP" w Komendzie wraz z zarządzaniem kontami użytkowników.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w pracy na stanowisku kancelaryjno-biurowym w administracji publicznej
  • bardzo dobra znajmomość struktury organizacyjnej jednostki i zakresu działalności komórek,
  • znajmomość zasad precedencji savoir vivre,
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • biegła obsługa komputera, w tym terminarza elektronicznego.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

Powiązane tagi:

2024-10-17

Inspektor

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Opolu

opolskie/ Opole

Warunki pracy Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu...

2024-10-17

Inspektor wojewódzki

Opolski Urząd Wojewódzki w Opolu

Warunki pracy Praca w siedzibie Urzędu Narzędzia pracy: standardowy zestaw...