Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Elektromonter instalacji elektrycznych
Miejsce pracy: Węgry (pow. opolski, gm. Turawa), Węgry
Numer: StPr/24/0690
OBOWIĄZKI:
Wykonuje wszelkiego typu elektryczne instalacje oświetleniowe i siłowe,dobierając odpowiednie przewody, osprzęt instalacyjny, elektryczne urządzenia rozdzielcze i zabezpieczające niskiego napięcia lubremontuje, konserwuje instalacje istniejące, posługując się typowymi narzędziami elektromonterskimi, elektrycznymi przenośnymi przyrządami pomiarowymi oraz zapewniając odpowiednie warunkieksploatacji instalacji i elektrycznych urządzeń odbiorczych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B
Uprawnienia: Montaż, eksploatacja i konserwacja instalacji elektrycznych

Wymagania inne:

Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący

Miejsce pracy:

Węgry

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Powiązane tagi:

2024-08-20

Staż - elektromonter taboru szynowego

opolskie/ Opole

pon- pt 6-14 Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:...

2024-07-21