Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Dziennikarz
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/24/0940
OBOWIĄZKI:
BADANIA, WYSZUKIWANIE INFORMACJI, PRZEPROWADZENIE WYWIADÓW, PISANIE M.IN. NEWSÓW, REPORTAŻY, FELIETONÓW, KOMUNIKATÓW PRACOWYCH, REZENZJI ITP., UDZIAŁ W KONFERENCJACH PRAOWYCH ORAZ WYDARZENIACH KULTURALNYCH, SPORTOWYCH, BIZNESOWYCH I INNYCH.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: białoruski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: biegła obsługa komputera, Microsoft Office

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : umiejętność pisania tekstów, lekkość pióra[Umiejętność 1] : REDAKCJA TEKSTÓW[Inne] : Celem Fundacji Lusterka PL jest przekazanie Białorusinom niezależnych informacji o procesach w kraju i za granicą, walce z propagandą. Oznacza to pracę ze źródłami z Białorusi, dogłębne zrozumienie sytuacji politycznej na Białorusi, co wymaga również znajomości języka rosyjskiego i białoruskiego.

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 945,18 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu