Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Doradca techniczno-handlowy
Miejsce pracy: Nysa
Numer: StPr/24/0969
OBOWIĄZKI:
Aktywne poszukiwanie klientów indywidualnych i biznesowych.Realizacja procesów sprzedaży (doradztwo dla Klienta uwzględniające jego potrzeby, ofertowanie, negocjowanie, podpisywanie umów, monitorowanie realizacji zamówień).Utrzymywanie stałej komunikacji z zespołem handlowym i technicznym firmy, w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta.Systematyczne raportowanie oraz analizowanie wyników sprzedaży, w celu identyfikacji obszarów wymagających usprawnienia.Obsługa nowoczesnego programu CRM Firmy.Prowadzenie spotkań własnych i tych otrzymanych od swojego Regionalnego Dyrektora Sprzedaży.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie, mile widziane doświadczenie zawodowe, komunikatywność.

Miejsce pracy:

Nysa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Powiązane tagi:

2024-09-12

Manager ds. Inwestycji - HVAC

Rotenso - Grupa Thermosilesia

opolskie/

(praca mobilna) Aplikuj do nas jeśli: posiadasz doświadczenie zawodowe w...

2024-09-03

Doradca Techniczno - Handlowy

Timac Agro Polska Sp. z o.o.

opolskie/

Teren pracy: 2-3 powiaty Do Twoich zadań należeć będą: Codzienne wizyty...