Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Asystent opiekuna kolonii
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/24/1308
OBOWIĄZKI:
pomoc w opiece nad uczestnikami kolonii, przede wszystkim towarzyszenie w podróży Serbia-Warszawa i Warszawa-Serbia, odprawa lotniskowa, organizowanie czasu wolnego na obozie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: serbski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziana znajomość języka niemieckiego (osoba musi się stawić w Serbii by towarzyszyć serbskiej młodzieży w podróży); umiejętność animacji, organizacji czasu wolnego uczestnikom , komunikatywność

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Powiązane tagi:

2024-09-08

Staż - pomoc nauczyciela

opolskie/ Opole

pon. - pt. 8-16 Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:...

2024-08-08

pon- pt 8-16 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania...