Praca: Przedstawiciel Handlowy

Ogłoszenie numer: 2157793, z dnia 2018-11-26

Produkcja i import technik zamocowań i wierceń

(kołki rozp., kołki do termoizolacji, wkręty,wiertła itp.)

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: opolskie

 

Opis stanowiska

  • Budowa i obsługa rynku na podległym terenie,
  • Praca odpowiednia dla kobiet i mężczyzn.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość lokalnego rynku budowlanego,
  • Doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego (1 rok).

Oferujemy

  • Wynagrodzenie stałe + prowizja.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty:

Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Bezpośredniej B2B

Pracodawca: Ustronianka Sp. z o.o.    2018-12-12   Lokalizacja: opolskie/ Biała

  Centrum Dystrybucji Galonów: Warszawa Biała k. Prudnika Ustroń Kraków Wrocław Ruda Śląska Zadania na stanowisku: Pozyskiwanie nowych Klientów...

Przedstawiciel Handlowy

Pracodawca: WMB Trade Sp. z o.o.    2018-12-12   Lokalizacja: opolskie/

Praca mobilna na terenie województw: dolnośląskie, opolskie, śląskie Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych; Budowanie długofalowych relacji z...

Przedstawiciel Handlowy

Pracodawca: eService Sp. z o.o    2018-12-12   Lokalizacja: opolskie/ Opole, Kędzierzyn-Koźle

Do Twoich zadań należeć będzie:  rozpoznawanie i definiowanie potrzeb obecnych Klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań aktywne...