Praca: Operator koparki

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Operator koparki
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Numer: StPr/18/2360
OBOWIĄZKI:
Wykop pod kanalizację, załadunek samochodu, chałdowanie materiału
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Operator koparki (wymagany staż - lata: 5)
Uprawnienia: OPERATOR KOPARKI

Wymagania inne:

wyk. brak lub nie pełne podstawowe, 5 lat doświadczenia na stanowisku operatora koparki, uprawnienia na koparkę, badania lekarskie. Praca na I zmianę pon.- pt. 7-15 Praca na terenie Kędzierzyna-Koźle oraz woj. opolskie

Miejsce pracy:

Kędzierzyn-Koźle

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 250 - 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu