Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Głubczycach
Magazynier
Miejsce pracy: Głubczyce
Numer: StPr/18/0819
OBOWIĄZKI:
przewożenie produktów do magazynu, załadunek na auta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Kurs na wózki widłowe
Uprawnienia: Mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Głubczyce


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głubczycach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty:

Pracownik magazynowy

Pracodawca: Randstad Polska Sp. z o.o.    2018-11-27   Lokalizacja: opolskie/ Brzeg, Namysłów, Opole, Paczków

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie   Zebraliśmy dla Ciebie świetne warunki pracy w centrum logistyki. Dołącz, zostań i rozwijaj! Zatrudnij się dzisiaj,...

Pracownik magazynowy

Pracodawca: Randstad Polska Sp. z o.o.    2018-11-27   Lokalizacja: opolskie/ Brzeg, Namysłów, Opole, Paczków

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie   Zebraliśmy dla Ciebie świetne warunki pracy w centrum logistyki. Dołącz, zostań i rozwijaj się! Zatrudnij się...

Magazynier

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie    2018-11-20   Lokalizacja: opolskie/ Skarbimierz

Obsługa dostaw i wysyłek magazynowych, obsługa wózka widłowego wysokiego składowania i transportu poziomego, kontrola jakościowa i ilościowa...