Praca: Koordynator programu ochrony powietrza

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich
Koordynator programu ochrony powietrza
Miejsce pracy: Zawadzkie
Numer: StPr/21/0831
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie zadań zwiazanych z programem ochrony powietrza
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Zawadzkie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty:

Pracownik budowlany/pracownik wykańczania wnętrz

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu    2021-10-23   Lokalizacja: opolskie/ Kędzierzyn-Koźle

Samodzielne prace wykończeniowe: gładzie, malowanie, kafelkowanie, regipsy. Wykonywanie prac wykończeniowych w budownictwie. Wymagania konieczne: Zawód:...

Pracownik punktu obsługi klienta

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie    2021-10-22   Lokalizacja: opolskie/ Nysa

Praca w punkcie obsługi klienta w serwisie w Nysie, umawianie klientów, przyjmowanie i wydawanie aut, obsługa telefoniczna, budowanie pozytywnej relacji z...

Kierowca c+e

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu    2021-10-22   Lokalizacja: opolskie/ Pawłowiczki

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za sprawny i bezpieczny transport oraz rozładunek surowców. Wymagania konieczne: Zawód: Kierowca...