Praca: Kierowca samochodu ciężarowego

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Kierowca samochodu ciężarowego
Miejsce pracy: Konradowa
Numer: StPr/19/0007
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie samochodu ciężarowego. Miejsce pracy: powiat nyski.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, uprawnienia na przewóz rzeczy, doświadczenie min. 2 lata, prawo jazdy kat. C+ E.

Miejsce pracy:

Konradowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie