Praca: Kierowca - Dostawca kat. C

OGÓLNOPOLSKA FIRMA Z 35 LETNIĄ TRADYCJĄ

PRODUCENT WÓD MINERALNYCH I NAPOJÓW

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierowca - Dostawca kat. C

Miejsce pracy: Biała Prudnicka, Wrocław

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii C
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem
  • karta kierowcy
  • kurs na przewóz rzeczy
  • dobra znajomość topografii miasta
  • dyspozycyjność, sumienność i uczciwość
  • zdolności organizacyjne
  • miejsce zamieszkania w okolicy Centrum Dystrybucji

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • motywacyjny system wynagradzania
  • stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie o ustalonej pozycji na rynku
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/kierowca-dostawca-kat-c_1886915.html
Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r .o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.

Zobacz podobne oferty:

Kierowca kat. C+E

Pracodawca: LATEX Opony S.A.    wczoraj   Lokalizacja: opolskie/ Opole

Trasa: Opole-Śląsk   Wymagania: prawo jazdy kat. C, E mile widziane co najmniej 2 letnie doświadczenie w zawodzie kierowcy przy dostawach...

Kierowca C+E na trasy międzynarodowe

Pracodawca: A2B-online Polska Sp. z o.o.    wczoraj   Lokalizacja: opolskie/

Opis stanowiska  Transport międzynarodowy po krajach UE (Niemcy, Holandia, Belgia, Anglia) Praca w pojedynczej obsadzie Transport odbywa się na naczepach...

Kierowca międzynarodowy (C+E)

Pracodawca: SKAT TRANSPORT Sp. z o.o. Sp. k    wczoraj   Lokalizacja: opolskie/

Zadania: transport towarów na terenie Europy karta kierowcy prawo jazdy C+E zaświadczenie o niekaralności Mile widziane: posiadanie uprawnień ADR w...