Praca: Elektryk

Ogłoszenie numer: 2283120, z dnia 2019-02-20

Oras Group to lider rynku skandynawskiego, a także jeden z najbardziej znanych producentów armatury sanitarnej w Europie. Posiadamy fabryki w Finlandii, Polsce, Niemczech i Czechach, a oprócz tego biura handlowe i przedstawicielstwa w większości krajów europejskich. Projektujemy, produkujemy i wprowadzamy na rynek nowoczesne, przyjazne dla środowiska, a przede wszystkim dla Klienta baterie kuchenne i łazienkowe oraz moduły wymienne.

Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: opolskie / Olesno

Nr Ref.: Rekrutacja

Opis stanowiska

  • Zapewnienie bezawaryjnej pracy maszyn
  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych
  • Wprowadzanie usprawnień i modernizacji
  • Terminowe realizowanie zadań

Wymagania

  • Znajomość zagadnień z automatyki przemysłowej i pneumatyki
  • Znajomość urządzeń elektro-energetycznych

Mile widziane:

  • Doświadczenie w serwisowaniu maszyn i urządzeń przemysłowych

  • Znajomość sterowników swobodnie programowalnych PLC (Siemens,  Mitsubishi)

  • Znajomość języka angielskiego

  • Uprawnienia elektryczne SEP E do 15 kV

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Praca w prestiżowej, stale rozwijającej się firmie międzynarodowej
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach