Praca: Blacharz samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Blacharz samochodowy
Miejsce pracy: Nysa
Numer: StPr/19/0892
OBOWIĄZKI:
Naprawa blacharska samochodów osobowych i dostawczych. Praca w autoryzowanym serwisie Fiata.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, mechaniczne


Wymagania inne:

Wykształcenie kierunkowe, minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na ww. stanowisku, dyspozycyjność.

Miejsce pracy:

Nysa


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty:

Blacharz samochodowy

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie    2019-06-04   Lokalizacja: opolskie/ Nysa

Naprawa blacharska samochodów osobowych i dostawczych. Praca w autoryzowanym serwisie Fiata.Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe,...

Blacharz samochodowy

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie    2019-05-30   Lokalizacja: opolskie/ Nysa

Naprawa blacharska samochodów osobowych i dostawczych. Praca w autoryzowanym serwisie Fiata.Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe,...