Praca: Automatyk

PARETTiRekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecniedla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Automatyk
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Nr ref.: A/2017/SO

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie ruchu parku maszynowego
  • Dbanie o sprawność techniczną maszyn oraz urządzeń
  • Usuwanie awarii
  • Kontrolowanie stanu technicznego urządzeń mechanicznych
  • Współpraca z pozostałymi pracownikami działu utrzymania ruchu
  • Prowadzenie książki ruchowej

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe elektryczne
  • Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP do 1 kV lub bez ograniczeń napięcia
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym
  • Dyspozycyjność
  • Sumienność

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki za dyspozycyjność w wysokości 700 PLN brutto + premie
  • Pracę w systemie 4 brygadowym
  • Pracę od zaraz
  • Pracę bez presji, w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość awansu i podwyżek
  • Darmowe zakwaterowanie przez 6 miesięcy dla osób mieszkających powyżej 40 km od miejsca pracy
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/automatyk_1894361.html