Praca: Aparatowy obróbki surowca

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Aparatowy obróbki surowca
Miejsce pracy: Łambinowice
Numer: StPr/19/0008
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn i urządzeń (wirówki, pasteryzatory) znajomość i przestrzeganie instrukcji technologicznych, monitorowanie punktów krytycznych urządzeń rejestrujących, wykonywanie działań korygujących, prowadzenie zapisów z wykonywanych działań, przyjmowanie mleka, zgłaszanie przełożonemu nieprawidłowości w pracy urządzeń. Mycie i dezynfekcja linii produkcyjnej: aparatów i urządzeń. Czas pracy 8/h wg harmonogramu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie techniczne, doświadczenie zawodowe przy produkcji lub przy obsłudze maszyn, sumienność, punktualność, umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność, książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Miejsce pracy:

Łambinowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 500 - 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie