Category Archives: Ozimek

Zostań programistą w Ozimku – poznaj najważniejsze cechy, które posiadają najlepsi w branży IT

zostań programistą w Ozimku

Obecnie na rynku pracy nie jest najbardziej istotne wykształcenie kierunkowe. Aby zostać rewelacyjnym programistą można pochodzić z Ozimka i wcale nie być inżynierem automatyki. A przecież dla wielu osób praca jako programista to istne spełnienie marzeń. Wiele osób postanawia się przebranżowić. Bo zapotrzebowanie na specjalistów w tej dziedzinie jest przeogromne. Jednak warto pamiętać o tym, że rekruterzy nie przyjmują wszystkich… Read more »

Pierwszy dzień nowozatrudnionej osoby w pracy w Ozimku

pierwszy dzień nowego pracownika

Pierwszy dzień w pracy nowego pracownika jest stresującym wydarzeniem nie tylko dla niego samego. Nie bez obaw i wątpliwości są również pracownicy firmy oraz bezpośredni przełożony. W końcu to kierownik właśnie podjął decyzję o zatrudnieniu danej osoby, na podstawie przeprowadzonych rozmów kwalifikacyjnych. Jeśli zatem osoba, która została wyłoniona w procesie rekrutacji nie sprawdziłaby się, manager zarzucałby sobie, że podjął złą… Read more »

Jak szybko znaleźć pracę?

      Brak komentarzy do Jak szybko znaleźć pracę?
jak szybko znaleźć pracę

Wiele osób wysyła całą masę CV bez większej refleksji. Szybkie przeglądanie ogłoszeń o pracę w internecie i chęć wysłania aplikacji do jak największej liczby potencjalnych pracodawców jest bardzo często występującą tendencją. Jednak każdy rekruter wie, że ilość nie znaczy jakość. Codziennie muszą przecież przekopywać się przez niezliczoną ilość kompletnie nie pasujących CV do danego stanowiska pracy. Gdzie kandydaci do pracy… Read more »