Category Archives: Baborów

Czego chcą pracodawcy w Baborowie? Odpowiedz może Cię zaskoczyć

pracodawcy w Baborowie

Bardzo często osoby, które wybierają się na studia zastanawiają się nad tym, czy kwalifikacje jakie zdobędą podczas studiowania są rzeczywiście w znacznym stopniu potrzebne pracodawcom. W rezultacie decydują się na kierunek, który najzwyczajniej w świecie w jakiś sposób ich interesuje i pociąga. Dlatego nie bacząc na to, czy znajdą później dobrą pracę, wybierają nawet nieoczywiste studia. Ale warto podkreślić, że… Read more »

Przedstawiciel handlowy w Baborowie

      Brak komentarzy do Przedstawiciel handlowy w Baborowie
przedstawiciel handlowy w Baborowej

Miasto Baborów leży na Przedgórzu Sudeckim nad rzeką Psiną. Mieszka w nim ponad 3 tysiące mieszkańców. Większą część ludności zamieszkującej tę miejscowość stanowią osoby w wieku 45 – 50 lat. Młodzi zazwyczaj wyjeżdżają do większych miast. Robią to, aby zdobyć lepsze wykształcenie, czy też w pogoni za karierą. Rzeczywiście w tej miejscowości jest niewiele ciekawych ofert pracy. Jednak również i… Read more »

Rozmowa kwalifikacyjna w Baborowie z perspektywy rekrutera

      Brak komentarzy do Rozmowa kwalifikacyjna w Baborowie z perspektywy rekrutera
wiek rekrutera

Kiedy idziemy na rozmowę w sprawie pracy, skupiamy się głównie na tym co powinniśmy powiedzieć, jakich udzielić odpowiedzi na pytania ze strony potencjalnego pracodawcy. W sieci jest cała masa porad, z których można dowiedzieć się, jakie pytania najczęściej padają podczas spotkań rekrutacyjnych, jak zaprezentować się na rozmowie w sprawie pracy. Wiele artykułów dotyczy również tego, jak czytać ogłoszenia o pracę… Read more »

Zawód przyszłości

      Brak komentarzy do Zawód przyszłości
zawody przyszłości

Mieszkańcy Baborowa, zwłaszcza młodsza część społeczeństwa intensywnie zastanawiają się jaką ścieżkę kariery zawodowej warto wybrać, aby w przyszłości nie narzekać na brak pracy, albo na niskie zarobki? Jak w ciągu najbliższej dekady będzie kształtował się rynek pracy? Na które zawody będzie największe zapotrzebowanie ze strony pracodawców? Jakie specjalizacje nie znajdą swojego zapotrzebowania wśród firm poszukujących pracowników w Baborowie? Według prognoz… Read more »